Отправьте запрос
Разместите предложение
Есть в наличии!!! Бытовки, бытовые вагончики, строительный вагончик Киев

Киев

22 жовтня 00:00

Продажа
25 000 грн

Изготовим вагончик учитывая Ваши пожелания Бытовка имеет жесткую каркасную конструкцию. Каркас изготавливаем металлический или

Аренда бытовка-вагончик на стройку -2000 грн мис.Доставка. Киев

Киев

21 жовтня 00:00

Аренда
2 000 грн

Аренда бытовок цена 2000 грн/ мес. Бытовка - Вагончик - прорабка. Доставка на объект. Есть в наличии 2-3 шт.

Аренда Бытовки 93 грн./сутки Киев

Киев

19 жовтня 00:00

Аренда
2 800 грн

Аренда Бытовки: - для Прорабской - для Проживания Строителей - для Раздевалки - для столовой - под офис - для Поста Охраны (сторожка) -

ПРОДАЖА, бытовка , вагончик, пост охраны, модуль, кунг Киев

Киев

18 жовтня 10:19

Продажа
26 000 грн

Предлагаем как новые так и б/у посты охраны, бытовки/модули, строительные вагончики  на металлическом и деревянном каркасе.

Аренда бытовка строительная, склад, пост охраны Киев

Киев

18 жовтня 10:19

Аренда

Сдам в аренду прорабку, бытовку. Есть в наличии. Доставка кран-манипулятором. Договорная цена. Любая форма оплаты. Звоните !!!!

Душевые, бытовки, прорабки Киев

Киев

18 жовтня 10:19

Продажа
26 000 грн

Изготовляем душевые по Вашим чертежам, эскизам !!! Постоянно есть в наличии бытовки 6*2,45*2,6, как на металическом каркасе, так и на

Аренда, продажа бытовка, модуль, пост охраны Киев

Киев

18 жовтня 10:19

Продажа
29 000 грн

ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ !!! вагончики, бытовки, офисы, пост охраны, дачные домики, модули. любых размеров под Ваши требования всегда есть в

Аренда бытовка прорабка, склад, пост охраны Киев

Киев

18 жовтня 10:19

Аренда

Сдаем в аренду бытовки, бытовки, прорабские, пост охраны, склад. Любая форма оплаты. Доставка манипулятором.

Модуль строительный, дачный Киев

Киев

18 жовтня 10:19

Продажа

Модуль, строительный модуль, дачные модули. размеры 6*2,4*2,6 один или 2 этажа любая форма оплаты Своя доставка !!

Бытовка, модуль, пост охраны, аренда, продажа  Киев

Киев

18 жовтня 10:19

Продажа
26 000 грн

Продажа бытовка, вагончик, пост охраны, прорабская,дачный домик, Размер 6*2,4*2,6. Наличие. Каркас метал/дерево, утеплена мин. ватой,

Побутівки будівельні у Київі

Сайт bitovki.in.ua - дошка оголошень про будівельних побутівок, постів охорони, контейнерів, міні офісів і інших модульних конструкцій.

Модульні битовки виготовлені з якісних матеріалів, а передусім утеплені, можуть бути обладнані додатковим обладнанням (освітлення, меблі, холодильник, обігрівач, кондиціонер)

Призначення модульних побутівок

Будівельні вагончики - це металеві конструкції з рами (металопрофіль), і обшиті лістомі металу (оцинковка). Усередині стін можуть бути встановлені дерев'яні бруси, прокладена теплоізоляція. Внутрішня обшивка битовки зроблена з OSB або пластику. Є варіанти з електропроводкою, рубильниками, розетками, освітленням.

Побутовки використовуються для: тимчасового проживання, мобільних офісів, прорабок, постів охорони, під склад. В основному будівельні вагончики використовують для проживання і відпочинку робітників, можливо під їдальню або переодевалки.

Мобільні конструкції легко перевозяться залізничним транспортом, автомобільним транспортом, і вантажним авіа повідомленням. Зазвичай битовки доставляються маніпулятором.

Конструкція будівельних побутівок

В основному це рамна корпусні конструкція, металева або дерев'яна. Внизу побутівка може мати два поздовжніх полоза, для зручності установки на землі.

Щоб було тепло, в побутових приміщеннях роблять подвійний утеплений підлогу, утеплені стіни та дах. Побутовки з прихожими мають міжкімнатні двері, це створює окреме невелике приміщення всередині побутівки. Вікна метало-пластикові. Дах зазвичай покрита металевим листом, на даху можуть бути навантажувальні петлі або гаки. Побутовки, як правило, утеплюються мінватою або пінопластом.

Типи модульних побутівок

Будівельні вагончики бувають такі:

  • Модульні битовки - для проживання робітників. Це надійні утеплені конструкції. В одній побутівці може бути 4-6 спальних місць
  • Будівельні вагончики - а передусім це військові кунги ЗІЛ, МАЗ або УРАЛ. Вони утеплені, в одному вагончику можна розмістити кілька робітників.
  • Дерев'яні побутівки - часто використовуються під склад на будівельних об'єктах. Відрізняються низькою вартістю і швидкістю виготовлення - виготовляється за кілька днів.
  • Блок-контейнери - це допрацьовані контейнери. Це коли морський контейнер переделиввается під битовку. Утеплюється, обшивається усередині, вставляються вікна.

Оренда будівельних побутівок

Чому вигідно взяти битовку в оренду:
- мінімізація початкових витрат, немає необхідності купувати битовку;
- великий вибір в наявності;
- по завершенні будівництва немає необхідності продавати битовку
- оплачується тільки оренда і доставка


Оренда битовки - на об'єкт доставлять тепле приміщення, готове до експлуатації.

Є різні комплектації побутівок: лавочки, столи, розетки, освітлення, обігрівачі, ліжка, шафки ...

Купити будівельні вагончики При покупці будівельної побутівки потрібно перевірити міцність і надійність конструкції. Гарна дах значить сухий стелю і стіни всередині, двері повинні закриватися щільно. Побутовий на метало-каркасі довговічніше дерев'яних. Так що краще брати битовку на метало-каркасі.

розміри побутівок

Найчастіше зустрічаються такі розміри побутівок: 4 на 2.4 метра або 6 на 2.4 метра. Такі розміри є габаритним і легко перевозяться. Також бувають і інші розміри побутівок.

На сайті bitovki.in.ua актуальні пропозиції по Побутівки


Усі побутівки на сайті: bitovki.in.ua

Нас знаходять за такими запитами: вагончики Київ,  контейнери купити,  пости охорони Київ,  Київ контейнери,  купити побутівку у Київі

Ми використовуємо Куки!